Producenci
Kuchenka mikrofalowa SHARP YC-PS201AE-S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Cechy | |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Pojemność | 20 l |
| Moc mikrofalówki | 700 W |
| Typ produktu | Mikrofalówka Solo |
| Sposób otwierania drzwi | Przycisk |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Rozmiar talerza obrotowego | 24,5 cm |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Liczba poziomów mocy | 6 |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 11,5 kg |
| Głębokość produktu | 329 mm |
| Szerokość produktu | 455 mm |
| Wysokość produktu | 274 mm |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW) | 315 x 198 x 297 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Gotowanie na parze | Nie |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Termoobieg | Nie |
| Grill | Nie |
| Rożen | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem. Nie umieszczać metalowych przedmiotów w urządzeniu. Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
Gwarancja 24 miesiące