Producenci
Kuchenka mikrofalowa SHARP YC-QG254AEB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Cechy | |
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Moc mikrofalówki | 900 W |
| Talerz obrotowy | Nie |
| Pojemność | 25 l |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Sposób otwierania drzwi | Przycisk |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Liczba poziomów mocy | 10 |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Moc grilla | 1000 W |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Materiał obudowy | Stal |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Minutnik | Tak |
| Typ produktu | Mikrofalówka Solo |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 288 mm |
| Głębokość produktu | 411 mm |
| Waga produktu | 16,1 kg |
| Szerokość produktu | 490 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony ruszt | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Termoobieg | Nie |
| Gotowanie na parze | Nie |
| Tryb ECO | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Rożen | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem. Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. Nie umieszczać metalowych przedmiotów w urządzeniu. |
Gwarancja 24 miesiące