Producenci
Kuchenka mikrofalowa Samsung MS23F301TAS (1150W; 23l; kolor srebrny) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Liczba poziomów mocy | 6 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, Dotyk |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Pojemność | 23 l |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Moc mikrofalówki | 800 W |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Moc | |
| Obciążenie | 1150 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 275 mm |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW) | 330 x 324 x 211 mm |
| Waga produktu | 12 kg |
| Głębokość produktu | 374 mm |
| Szerokość produktu | 489 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 487 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,5 kg |
| Wysokość opakowania | 342 mm |
| Szerokość opakowania | 558 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące