Producenci
Kuchenka mikrofalowa TEKA MW FS20 WH
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Rozmiar talerza obrotowego | 25,5 cm |
| Moc mikrofalówki | 700 W |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Minutnik | 35 min Tak |
| Pojemność | 20 l |
| Typ produktu | Mikrofalówka Solo |
| Rodzaj timera | Mechaniczny |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Moc | |
| Obciążenie | 700 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 258,2 mm |
| Waga produktu | 10,7 kg |
| Szerokość produktu | 439,5 mm |
| Głębokość produktu | 357,5 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem. Nie umieszczać metalowych przedmiotów w urządzeniu. Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące