Producenci
Kuchenka mikrofalowa TEKA MWE FS20 G WH (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność | 20 l |
| Typ produktu | Mikrofalówka grill |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Sposób otwierania drzwi | Na zewnątrz |
| Minutnik | Tak 95 min |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Rozmiar talerza obrotowego | 25,5 cm |
| Moc mikrofalówki | 700 W |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Moc grilla | 1000 W |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Grill | Tak |
| Ilość programów gotowania | 8 |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące