Producenci
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL MBNA900X
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Moc mikrofalówki | 750 W |
| Talerz obrotowy | Nie |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Kolor drzwiczek | Czarny Przezroczysty |
| Typ produktu | Kuchenka mikrofalowa |
| Materiały | Stal |
| Minutnik | Tak |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Pojemność | 22 l |
| Liczba poziomów mocy | 4 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Technologia przetworników | Nie |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 230 V |
| Prąd | 10 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Obciążenie | 1300 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 22 kg |
| Wysokość produktu | 382 mm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Gotowanie na parze | Nie |
| Rożen | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj urządzenia, jeśli jest uszkodzone, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem lub pożaru. Upewnij się, że kuchenka mikrofalowa jest prawidłowo zainstalowana i odpowiednio wentylowana. Używaj tylko naczyń odpowiednich do kuchenek mikrofalowych, aby uniknąć ryzyka pożaru lub wybuchu. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące