Producenci
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL MWF 421 SL (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Talerz obrotowy | Nie |
| Moc mikrofalówki | 800 W |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość przewodu | 0,9 m |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Pojemność | 25 l |
| Moc grilla | 1000 W |
| Typ produktu | Kuchenka mikrofalowa dwufunkcyjna |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 17,5 kg |
| Szerokość opakowania | 550 mm |
| Szerokość produktu | 490 mm |
| Głębokość opakowania | 462 mm |
| Wysokość opakowania | 380 mm |
| Wysokość produktu | 320 mm |
| Głębokość produktu | 426 mm |
| Waga produktu | 15,5 kg |
| Pozostałe funkcje | |
| Szybki start | Tak |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Termoobieg | Nie |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Gotowanie na parze | Nie |
| Rożen | Nie |
| Grill | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem. Nie umieszczać metalowych przedmiotów w urządzeniu. Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
Gwarancja 3 miesiące