Producenci
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL MWP 303 M
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ kontroli | Dotyk |
| Sposób otwierania drzwi | Na zewnątrz |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 7 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Lustrzany |
| Pojemność | 30 l |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Rozmiar talerza obrotowego | 31,5 cm |
| Długość przewodu | 100 m |
| Moc mikrofalówki | 900 W |
| Typ produktu | Mikrofalówka grill |
| Minutnik | Nie |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Moc grilla | 1050 W |
| Moc | |
| Prąd | 6 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 398 mm |
| Waga produktu | 16,4 kg |
| Szerokość produktu | 539 mm |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 366 mm |
| Głębokość opakowania | 480 mm |
| Szerokość opakowania | 608 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 18,4 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Funkcja automatycznego zegara | Tak |
| Grill | Tak |
| Ilość programów gotowania | 6 |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem. Nie umieszczać metalowych przedmiotów w urządzeniu. Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące