Producenci
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL W67 MN840 NB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ grilla | Grill kwarcowy |
| Moc mikrofalówki | 750 W |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 4 |
| Sterowanie elektroniczne | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Sposób otwierania drzwi | Wciskane |
| Technologia wielofalowa | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Moc grilla | 700 W |
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Pojemność | 22 l |
| Drzwi z miękkim zamykaniem | Nie |
| Rozmiar talerza obrotowego | 25 cm |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ produktu | Mikrofalówka grill |
| Moc | |
| Obciążenie | 2000 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 36 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 55,6 cm |
| Waga produktu | 21 kg |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 382 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 30 cm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Naczynie do spiekania | Tak |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja grillowania | Tak |
| Termoobieg | Nie |
| Grill | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Gotowanie na parze | Nie |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że kuchenka mikrofalowa jest prawidłowo zainstalowana i odpowiednio wentylowana. Używaj tylko naczyń odpowiednich do kuchenek mikrofalowych, aby uniknąć ryzyka pożaru lub wybuchu. Nie używaj urządzenia, jeśli jest uszkodzone, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem lub pożaru. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące