Producenci
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL WMF 200 GNB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Minutnik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Rozmiar talerza obrotowego | 25 cm |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Długość przewodu | 1,35 m |
| Moc mikrofalówki | 800 W |
| Moc grilla | 1000 W |
| Pojemność | 20 l |
| Typ produktu | Mikrofalówka grill |
| Liczba poziomów mocy | 6 |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy, Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Typ grilla | Grill kwarcowy |
| Sposób otwierania drzwi | Przycisk |
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230-240 V |
| Obciążenie | 1200 W |
| Prąd | 12 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 37,8 cm |
| Szerokość produktu | 594 mm |
| Głębokość produktu | 349 mm |
| Waga produktu | 14,1 kg |
| Głębokość przedziału instalacji | 36 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Wysokość produktu | 390 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Grill | Tak |
| Gotowanie na parze | Nie |
| Programy gotowania | Jogurt |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że kuchenka mikrofalowa jest prawidłowo zainstalowana i odpowiednio wentylowana. Używaj tylko naczyń odpowiednich do kuchenek mikrofalowych, aby uniknąć ryzyka pożaru lub wybuchu. Nie używaj urządzenia, jeśli jest uszkodzone, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem lub pożaru. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące