Producenci
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL WMF200G
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Szerokość przedziału instalacyjnego (min) | 56 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 34,9 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 37,8 cm |
| Cechy | |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Pojemność | 20 l |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Technologia przetworników | Tak |
| Moc grilla | 1000 W |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Typ produktu | Kuchenka mikrofalowa dwufunkcyjna |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Moc mikrofalówki | 800 W |
| Moc | |
| Obciążenie | 1200 W |
| Prąd | 12 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 594 mm |
| Głębokość produktu | 349 mm |
| Waga produktu | 14,05 kg |
| Wysokość produktu | 390 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Grill | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że kuchenka mikrofalowa jest prawidłowo zainstalowana i odpowiednio wentylowana. Używaj tylko naczyń odpowiednich do kuchenek mikrofalowych, aby uniknąć ryzyka pożaru lub wybuchu. Nie używaj urządzenia, jeśli jest uszkodzone, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem lub pożaru. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące