Producenci
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL WMF201G
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Funkcja zegara | Tak |
| Długość przewodu | 1,35 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rozmiar talerza obrotowego | 25 cm |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Typ kontroli | Pokrętło |
| Typ grilla | Grill kwarcowy |
| Obudowa | Wbudowany |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Pojemność | 20 l |
| Kolor produktu | Inox |
| Moc | |
| Moc mikrofalówki | 800 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie | 230/240 V |
| Moc grilla | 1000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 14,05 kg |
| Głębokość produktu | 349 mm |
| Wysokość produktu | 390 mm |
| Szerokość produktu | 594 mm |
| Wymiary przestrzeni instalacyjnej (SxGxW) | 378 x 560 x 360 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące