Producenci
Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL WMF250G
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 7 |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Pojemność | 25 l |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Technologia przetworników | Nie |
| Typ produktu | Mikrofalówka grill |
| Minutnik | Tak |
| Czujnik ciężaru | Nie |
| Moc grilla | 1000 W |
| Rozmiar talerza obrotowego | 28,4 cm |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Długość przewodu | 1,35 m |
| Moc mikrofalówki | 900 W |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Sposób otwierania drzwi | Wciskane |
| Typ kontroli | Obrotowy, Dotyk |
| Typ grilla | Grill kwarcowy |
| Czujnik temperatury | Nie |
| Czujnik wilgotności | Nie |
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Drzwi z miękkim zamykaniem | Nie |
| Brzęczyk | Tak |
| Browning function | Nie |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Type F (CEE 7/4) |
| Napięcie wejściowe AC | 230 - 240 V |
| Prąd | 12 A |
| Obciążenie | 1400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 15,9 kg |
| Wysokość produktu | 390 mm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 37,8 cm |
| Głębokość produktu | 379 mm |
| Szerokość produktu | 594 mm |
| Wysokość przedziału instalacji | 38 cm |
| Szerokość przedziału instalacyjnego (max) | 56,8 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56,8 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 54 cm |
| Szerokość przedziału instalacyjnego (min) | 56 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 38 cm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 438 mm |
| Szerokość opakowania | 663 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 18,1 kg |
| Głębokość opakowania | 460 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony ruszt | Tak |
| Naczynie do spiekania | Nie |
| Książka z przepisami | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Gotowanie na parze | Nie |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Rożen | Nie |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Termoobieg | Nie |
| Funkcja automatycznego zegara | Tak |
| Grill | Tak |
| Okap kuchenny | |
| Wbudowany kaptur | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące