Producenci
Kuchenka mikrofalowa Whirlpool AMW 440 IX (750W; 22l; kolor inox)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Minutnik | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Zawias drzwiczek | W dół |
| Typ kontroli | Dotyk Obrotowy |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Rozmiar talerza obrotowego | 25 cm |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Długość przewodu | 1,35 m |
| Moc mikrofalówki | 750 W |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Sposób otwierania drzwi | Przycisk |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 4 |
| Pojemność | 22 l |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Obciążenie | 1300 W |
| Prąd | 10 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość opakowania | 686 mm |
| Wysokość opakowania | 450 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 21,5 kg |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Głębokość opakowania | 456 mm |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Waga produktu | 21 kg |
| Wysokość produktu | 382 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 30 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56,8 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 36 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Grill | Nie |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że kuchenka mikrofalowa jest prawidłowo zainstalowana i odpowiednio wentylowana. Używaj tylko naczyń odpowiednich do kuchenek mikrofalowych, aby uniknąć ryzyka pożaru lub wybuchu. Nie używaj urządzenia, jeśli jest uszkodzone, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem lub pożaru. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące