Producenci
Kuchenka mikrofalowa Whirlpool AMW 730 IX (1000W; 31l; kolor srebrny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Typ produktu | Mikrofalówka grill |
| Brzęczyk | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy, Dotyk |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Zawias drzwiczek | W dół |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Minutnik | Tak |
| Funkcja zegara | Tak |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Moc mikrofalówki | 1000 W |
| Rozmiar talerza obrotowego | 32,5 cm |
| Technologia przetworników | Nie |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Czujnik temperatury | Nie |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Długość przewodu | 1,35 m |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Liczba poziomów mocy | 7 |
| Moc grilla | 800 W |
| Pojemność | 31 l |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Sposób otwierania drzwi | W dół |
| Drzwi z miękkim zamykaniem | Nie |
| Czujnik wilgotności | Nie |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Typ grilla | Grill kwarcowy |
| Czujnik ciężaru | Nie |
| Technologia wielofalowa | Tak |
| Browning function | Tak |
| Otwarcie drzwiczek | Opadające |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Prąd | 10 A |
| Obciążenie | 2300 W |
| Typ wtyczki zasilającej | Type F (CEE 7/4) |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 468 mm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Wysokość produktu | 385 mm |
| Waga produktu | 27 kg |
| Szerokość przedziału instalacyjnego (min) | 55,6 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 38 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 38,3 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56,8 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 38 cm |
| Szerokość przedziału instalacyjnego (max) | 56,8 cm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 628 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 29 kg |
| Szerokość opakowania | 653 mm |
| Wysokość opakowania | 506 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Naczynie do spiekania | Tak |
| Dołączony ruszt | Tak |
| Książka z przepisami | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Funkcja automatycznego zegara | Tak |
| Termoobieg | Nie |
| Grill | Tak |
| Funkcja grillowania | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Gotowanie na parze | Nie |
| Rożen | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj urządzenia, jeśli jest uszkodzone, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem lub pożaru. Używaj tylko naczyń odpowiednich do kuchenek mikrofalowych, aby uniknąć ryzyka pożaru lub wybuchu. Upewnij się, że kuchenka mikrofalowa jest prawidłowo zainstalowana i odpowiednio wentylowana. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące