Producenci
Kuchenka mikrofalowa Whirlpool AMW 730 NB (1000W; 31l; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Moc mikrofalówki | 1000 W |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Wewnętrzna powłoka | Stal nierdzewna |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zawias drzwiczek | W dół |
| Rozmiar talerza obrotowego | 32,5 cm |
| Pojemność | 31 l |
| Typ kontroli | Przyciski, Dotyk |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Moc grilla | 800 W |
| Liczba poziomów mocy | 8 |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Prąd | 10 A |
| Obciążenie | 2300 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 468 mm |
| Waga produktu | 27 kg |
| Wysokość opakowania | 506 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 29 kg |
| Wymiary przestrzeni instalacyjnej (SxGxW) | 556 x 550 x 380 mm |
| Szerokość opakowania | 653 mm |
| Głębokość opakowania | 628 mm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Wysokość produktu | 385 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja automatycznego zegara | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Funkcja grillowania | Tak |
| Grill | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj tylko naczyń odpowiednich do kuchenek mikrofalowych, aby uniknąć ryzyka pożaru lub wybuchu. Nie używaj urządzenia, jeśli jest uszkodzone, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem lub pożaru. Upewnij się, że kuchenka mikrofalowa jest prawidłowo zainstalowana i odpowiednio wentylowana. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące