Producenci
Kuchenka mikrofalowa Whirlpool MWP 203 SB (700W; 20l; kolor czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Typ grilla | Grill kwarcowy |
| Rozmiar talerza obrotowego | 24,5 cm |
| Moc grilla | 1000 W |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Długość przewodu | 1 m |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Technologia przetworników | Nie |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Sposób otwierania drzwi | Wciskane |
| Minutnik | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Tryb ECO | Tak |
| Moc mikrofalówki | 700 W |
| Typ produktu | Mikrofalówka grill |
| Pojemność | 20 l |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Prąd | 6 A |
| Obciążenie | 1200 W |
| Typ wtyczki zasilającej | Type F (CEE 7/4) |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość przedziału instalacyjnego (max) | 100 cm |
| Głębokość produktu | 363 mm |
| Szerokość produktu | 452 mm |
| Wysokość produktu | 262 mm |
| Waga produktu | 12,5 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 496 mm |
| Wysokość opakowania | 292 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,1 kg |
| Głębokość opakowania | 389 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony ruszt | Tak |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Termoobieg | Nie |
| Funkcja automatycznego zegara | Tak |
| Rożen | Nie |
| Grill | Tak |
| Gotowanie na parze | Nie |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. Nie umieszczać metalowych przedmiotów w urządzeniu. Nie otwierać obudowy urządzenia, grozi porażeniem prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące