Producenci
Kuchenka mikrofalowa Xiaomi Microwave Oven EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Minutnik | 35 min |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Sposób otwierania drzwi | Od siebie, do siebie |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pojemność | 20 l |
| Kolor produktu | Biały |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Typ produktu | Mikrofalówka Solo |
| Moc mikrofalówki | 700 W |
| Moc | |
| Obciążenie | 1100 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 264 mm |
| Wysokość produktu | 343 mm |
| Szerokość produktu | 456 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Rożen | Nie |
| Termoobieg | Nie |
| Grill | Nie |
| Gotowanie na parze | Nie |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
Gwarancja 24 miesiące