Producenci
Kuchenka mikrofalowa do zabduowy AEG MBB1756SEB czarna (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Moc mikrofalówki | 800 W |
| Długość przewodu | 1,4 m |
| Rozmiar talerza obrotowego | 27,2 cm |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Pojemność | 17 l |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Typ produktu | Mikrofalówka Solo |
| Brzęczyk | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Tworzywo wnętrza | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Obciążenie | 1250 W |
| Prąd | 10 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 15,5 kg |
| Głębokość produktu | 316 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 56,2 cm |
| Wysokość produktu | 371 mm |
| Szerokość produktu | 594 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 30 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 36 cm |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW) | 285 x 298 x 202 mm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 418 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 18,5 kg |
| Wysokość opakowania | 475 mm |
| Szerokość opakowania | 684 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
Brak gwarancji