Producenci
Kuchenka mikrofalowa do zabudowy AMICA AMMB20E1GB czarna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Tworzywo wnętrza | Stal nierdzewna |
| Sposób otwierania drzwi | Przycisk |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Moc grilla | 1000 W |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Moc mikrofalówki | 800 W |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Funkcja zegara | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj timera | Cyfrowy |
| Rozmiar talerza obrotowego | 2,45 cm |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Materiał frontów | Szkło |
| Pojemność | 20 l |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Minutnik | 95 min Tak |
| Typ produktu | Mikrofalówka grill |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Obciążenie | 1250 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 59,5 mm |
| Waga produktu | 15 kg |
| Głębokość produktu | 34,6 mm |
| Wysokość produktu | 38,6 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Ilość programów gotowania | 8 |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Grill | Tak |
| Rożen | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używaj urządzenia, jeśli jest uszkodzone, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem lub pożaru. Upewnij się, że kuchenka mikrofalowa jest prawidłowo zainstalowana i odpowiednio wentylowana. Używaj tylko naczyń odpowiednich do kuchenek mikrofalowych, aby uniknąć ryzyka pożaru lub wybuchu. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące