Producenci
Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Bosch BFL523MW3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Długość przewodu | 1,3 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Funkcja zegara | Tak |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Pojemność | 20 l |
| Kolor produktu | Biały |
| Rozmiar talerza obrotowego | 27 cm |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Typ kontroli | Obrotowy, Dotyk |
| Tryb zegarka | 24h |
| Sposób otwierania drzwi | Przycisk |
| Moc mikrofalówki | 800 W |
| Materiał talerza | Szkło |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Typ produktu | Mikrofalówka Solo |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 230 V |
| Prąd | 10 A |
| Obciążenie | 1270 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 382 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 16,6 kg |
| Głębokość przedziału instalacji | 46,8 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 36,5 cm |
| Waga produktu | 15 kg |
| Szerokość produktu | 495 mm |
| Głębokość produktu | 335 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 46 cm |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW) | 280 x 300 x 180 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Ilość automatycznych programów | 7 |
| Grill | Nie |
| Ilość trybów rozmrażania | 4 |
| Gotowanie na parze | Nie |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Rożen | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że kuchenka mikrofalowa jest prawidłowo zainstalowana i odpowiednio wentylowana. Używaj tylko naczyń odpowiednich do kuchenek mikrofalowych, aby uniknąć ryzyka pożaru lub wybuchu. Nie używaj urządzenia, jeśli jest uszkodzone, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem lub pożaru. |
| Okap kuchenny | |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Rodzaj żarówki | LED |
Gwarancja 24 miesiące