Producenci
Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Siemens BF634LGS1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Pojemność | 21 l |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Talerz obrotowy | Nie |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Moc mikrofalówki | 900 W |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Moc | |
| Obciążenie | 1220 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 382 mm |
| Głębokość produktu | 318 mm |
| Szerokość produktu | 594 mm |
| Wymiary przestrzeni instalacyjnej (SxGxW) | 560 x 300 x 362 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj tylko naczyń odpowiednich do kuchenek mikrofalowych, aby uniknąć ryzyka pożaru lub wybuchu. Upewnij się, że kuchenka mikrofalowa jest prawidłowo zainstalowana i odpowiednio wentylowana. Nie używaj urządzenia, jeśli jest uszkodzone, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem lub pożaru. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące