Producenci
Kuchenka mikrofalowa wolnostojąca GORENJE MO17E1W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Moc mikrofalówki | 700 W |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Minutnik | Tak |
| Funkcja zegara | Tak |
| Typ produktu | Mikrofalówka Solo |
| Rozmiar talerza obrotowego | 24,5 cm |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Sposób otwierania drzwi | Wciskane |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Pojemność | 17 l |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Moc | |
| Obciążenie | 700 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220/400 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 343 mm |
| Waga produktu | 10,6 kg |
| Szerokość produktu | 451 mm |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW) | 300 x 296 x 212 mm |
| Wysokość produktu | 257 mm |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 294 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,3 kg |
| Głębokość opakowania | 386 mm |
| Szerokość opakowania | 482 mm |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Grill | Nie |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Gotowanie na parze | Nie |
| Termoobieg | Nie |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Rożen | Nie |
Gwarancja 24 miesiące