Producenci
Kuchenka mikrofalowa z grillem Black+Decker BXMZ900E (900W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Alarm dźwiękowy | Tak |
| Rodzaj wtyczki | Schuko |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ produktu | Kuchenka mikrofalowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rozmiar talerza obrotowego | 27 cm |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Funkcja zegara | Tak |
| Pojemność | 23 l |
| Minutnik | Tak |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Uchwyt | Tak |
| Kolor uchwytu | Szary |
| Okienko | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc mikrofalówki | 900 W |
| Prąd | 6 A |
| Napięcie wejściowe AC | 230 - 240 V |
| Moc grilla | 1000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 403 mm |
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Szerokość produktu | 490 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony ruszt | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Talerz obrotowy | Tak |
| Funkcje i programy gotowania | |
| Funkcja automatycznego zegara | Tak |
| Ilość programów gotowania | 9 |
| Grill | Tak |
| Termoobieg | Nie |
| Licznik timera (maksymalny) | 95 min |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Funkcja grillowania | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Rożen | Tak |
| Gotowanie na parze | Nie |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące