Producenci
Kuchenka przenośna HDI 8862 HEINRICH"S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Moc | 3500 W |
| Źródło ciepła | Indukcja |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Typ produktu | Kuchenka przenośna do grilla |
| Sterowanie dotykowe | Tak |
| Wyświetlacz LED | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,4 kg |
| Średnica | 20 cm |
| Długość przewodu | 1,3 m |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Głębokość produktu | 315 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS06: Substancje toksyczne GHS02: Substancje łatwopalne |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać produktu do zwykłego śmietnika, użytkować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów elektronicznych. Unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Przechowywać z dala od źródeł ognia i wysokich temperatur. Nie używać w zamkniętych pomieszczeniach. Nie używać w pobliżu materiałów łatwopalnych. Należy upewnić się, że palnik jest całkowicie schłodzony przed jego przechowywaniem. |
Gwarancja 12 miesięcy