Producenci
Kuchenka turystyczna JETBOIL flash-dark camo
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Moc | 1500 W |
| Cechy szczególne | antypoślizgowe nóżki, regulacja płomienia, składana konstrukcja |
| Konstrukcja | |
| Pojemność | 1 l |
| Kolor produktu | Kamuflaż, Zielony |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 139 mm |
| Waga produktu | 371 g |
| Wysokość produktu | 235 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wysokich temperatur. Nie używać w zamkniętych pomieszczeniach. Należy upewnić się, że palnik jest całkowicie schłodzony przed jego przechowywaniem. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem GHS02: Substancje łatwopalne |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące