Producenci
Kuchenka turystyczna Outwell Appetizer
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ produktu | Ciekłe paliwo do kuchenki |
| Moc | 3000 W |
| Łatwe przechowywanie | Tak |
| Materiały | Stal Plastik Stal nierdzewna |
| Liczba palników/stref gotowania | 1 strefa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Czas gotowania | 7,13 min |
| Czas pieczenia | 0,8 h |
| Bezdymny | Nie |
| Źródło ciepła | Butan/Propan |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Szerokość opakowania | 225 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Waga produktu | 700 g |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne GHS02: Substancje łatwopalne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu materiałów łatwopalnych. Nie wyrzucać produktu do zwykłego śmietnika, użytkować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów elektronicznych. Unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. |
Gwarancja 24 miesiące