Producenci
Kuchenka turystyczna Trangia Stove 25-3 UL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny |
| Liczba palników/stref gotowania | 1 strefa |
| Pojemność garnka | 1,75 l |
| Średnica patelni | 22 cm |
| Pojemność garnka 2 | 1,5 l |
| Uchwyt | Tak |
| Łatwy w transporcie | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 895 g |
| Długość paska | 68 cm |
| Wymiary po złożeniu | 220 x 105 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać bezpośredniego kontaktu ze skórą i oczami. Nie używać w pobliżu materiałów łatwopalnych. Nie wyrzucać produktu do zwykłego śmietnika, użytkować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów elektronicznych. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące