Producenci
Kuchenka turystyczna Vango Combi IR Grill Compact
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Metaliczny Zielony |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1400 W |
| Materiał górnej powierzchni | Metal |
| Moc grilla | 600 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,8 kg |
| Głębokość produktu | 345 mm |
| Wysokość produktu | 145 mm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące