Producenci
Kuchnia AMICA 57IE2.325HTaD(Xx)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ przegrody do przechowywania | Szuflada do przechowywania |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Pozycja przegrody | Dolne |
| Typ produktu | Kuchenka wolnostojąca |
| Kolor produktu | Inox |
| Moc | |
| Przyłącza (prąd) | 400 V |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Podczas użytkowania urządzenia, część jego powierzchni może stać się gorąca. Nie przechowuj materiałów łatwopalnych w pobliżu urządzenia. Należy pamiętać o odłączeniu urządzenia od zasilania przed czyszczeniem lub przeprowadzaniem jakichkolwiek napraw. |
| Piekarnik | |
| Rodzaj czyszczenia | Parowe |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Grzanie górne i dolne | Tak |
| Pozycja piekarnika | Dolne |
| Liczba paneli drzwi szklanych | 3 |
| Moc piekarnika | 10300 W |
| Liczba piekarników | 1 |
| Pojemność netto piekarnika | 65 l |
| Wbudowany wyświetlacz | LED |
| Termoobieg | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Liczba funkcji | 9 |
| Moc grilla | 2000 W |
| Łatwy do czyszczenia (piekarnik) | Tak |
| Źródło zasilania piekarnika | Prąd elektryczny |
| Rozmiar piekarnika | Średni |
| Grill | Tak |
| Płyta kuchenna | |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Duża średnica palników/płytek eletrycznych | 21 cm |
| Typ kontroli | Czujnik, Dotyk |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Typ górnej powierzchni | Szklana |
| Mała średnica palników/płytek eletrycznych | 16 cm |
| Normalna średnica palników/płytek eletrycznych | 18 cm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące