Producenci
Kuchnia AMICA 6117GED3.33PAHZPTADA(W)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ produktu | Kuchenka wolnostojąca |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Komora do przechowywania | Tak |
| Wewnętrzna powłoka | Emalia |
| Typ przegrody do przechowywania | Szuflada do przechowywania |
| Pozycja przegrody | Dolne |
| Materiał drzwi przegrody do przechowywania | Metal |
| Moc | |
| Zużycie energii (standard) | 0,99 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie przechowuj materiałów łatwopalnych w pobliżu urządzenia. Podczas użytkowania urządzenia, część jego powierzchni może stać się gorąca. Należy pamiętać o odłączeniu urządzenia od zasilania przed czyszczeniem lub przeprowadzaniem jakichkolwiek napraw. |
| Piekarnik | |
| Standardowe gotowanie | Tak |
| Okienko | Tak |
| Moc grilla | 1500 W |
| Źródło zasilania piekarnika | Gaz |
| Liczba funkcji | 11 |
| Rożen | Tak |
| Liczba piekarników | 1 |
| Grill | Tak |
| Łatwy do czyszczenia (piekarnik) | Tak |
| Wentylator chłodzący | Tak |
| Chłodne drzwi | Tak |
| Materiał drzwi piekarnika | Szkło |
| Moc piekarnika | 2100 W |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu | Tak |
| Otwieranie drzwi piekarnika | Opadające |
| Pozycja piekarnika | Dolne |
| Pojemność netto piekarnika | 77 l |
| Rozmiar piekarnika | Średni |
| Płyta kuchenna | |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Zapłon elektroniczny | Tak |
| Elektroniczny rodzaj zapłonu | Jednorazowy zapłon |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące