Producenci
Kuchnia Amica 57GEH2.33ZpPF(W) (Płyta gazowa; Piekarnik elektryczny; 500mm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Wewnętrzna powłoka | Emalia |
| Pozycja przegrody | Dolne |
| Typ przegrody do przechowywania | Szuflada do przechowywania |
| Materiał drzwi przegrody do przechowywania | Metal |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Komora do przechowywania | Tak |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A |
| Przyłącza (prąd) | 2900 W |
| Zużycie energii (standard) | 0,99 kWh |
| Zużycie energii (konwekcja wymuszona) | 0,86 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Należy pamiętać o odłączeniu urządzenia od zasilania przed czyszczeniem lub przeprowadzaniem jakichkolwiek napraw. Nie przechowuj materiałów łatwopalnych w pobliżu urządzenia. Podczas użytkowania urządzenia, część jego powierzchni może stać się gorąca. |
| Piekarnik | |
| Rozmiar piekarnika | Średni |
| Okienko | Tak |
| Liczba funkcji | 8 |
| Grill | Tak |
| Chłodne drzwi | Tak |
| Termoobieg | Tak |
| Pojemność netto piekarnika | 62 l |
| Moc grilla | 2000 W |
| Łatwy do czyszczenia (piekarnik) | Tak |
| Źródło zasilania piekarnika | Prąd elektryczny |
| Góra, dół i wentylator | Tak |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Liczba piekarników | 1 |
| Nagrzewanie dolne | Tak |
| Standardowe gotowanie | Tak |
| Nagrzewanie przednie | Tak |
| Otwieranie drzwi piekarnika | Opadające |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Pozycja piekarnika | Dolne |
| Płyta kuchenna | |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 65 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Lewy tylny |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Prawy przód |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 40 mm |
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 90 mm |
| Urządzenie kontrolujące uszkodzenie płomienia | Tak |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Duży |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Mały |
| Zapłon elektroniczny | Tak |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Średni |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Lewy przód |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 65 mm |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Elektroniczny rodzaj zapłonu | Jednorazowy zapłon |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Prawy tył |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Średni |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące