Producenci
Kuchnia Amica 58EE1.20(W) (Piekarnik elektryczny; 500mm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Ergonomia | |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie przechowuj materiałów łatwopalnych w pobliżu urządzenia. Podczas użytkowania urządzenia, część jego powierzchni może stać się gorąca. Należy pamiętać o odłączeniu urządzenia od zasilania przed czyszczeniem lub przeprowadzaniem jakichkolwiek napraw. |
| Piekarnik | |
| Grzanie górne i dolne | Tak |
| Źródło zasilania piekarnika | Prąd elektryczny |
| Pojemność netto piekarnika | 69 l |
| Liczba piekarników | 1 |
| Pojemność wnętrza wszystkich piekarników | 69 l |
| Pojemność brutto piekarnika | 69 l |
| Płyta kuchenna | |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 180 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1000 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1500 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Duży |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta uszczelniona |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Średni |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 145 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące