Producenci
Kuchnia Amica 58GE1.23 PF(W) (Płyta gazowa; Piekarnik elektryczny; 500mm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Kuchenka wolnostojąca |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A |
| Moc | 3300 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Tacka do pieczenia | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Podczas użytkowania urządzenia, część jego powierzchni może stać się gorąca. Nie przechowuj materiałów łatwopalnych w pobliżu urządzenia. Należy pamiętać o odłączeniu urządzenia od zasilania przed czyszczeniem lub przeprowadzaniem jakichkolwiek napraw. |
| Piekarnik | |
| Pojemność netto piekarnika | 69 l |
| Źródło zasilania piekarnika | Prąd elektryczny |
| Standardowe gotowanie | Tak |
| Liczba paneli drzwi szklanych | 3 |
| Moc piekarnika | 2200 W |
| Pojemność brutto piekarnika | 69 l |
| Liczba piekarników | 1 |
| Pojemność wnętrza wszystkich piekarników | 69 l |
| Łączna moc piekarnika | 2200 W |
| Płyta kuchenna | |
| Liczba palników | 4 stref(y) |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 90 mm |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Duży |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 650 W |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 40 mm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 65 mm |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Średni |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Mały |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 2400 W |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1400 W |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące