Producenci
Kuchnia Amica 58ME2.35HZpMs(W) ( 500mm ; Biały )
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Typ przegrody do przechowywania | Szuflada do przechowywania |
| Wewnętrzna powłoka | Emalia |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Komora do przechowywania | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Materiał drzwi przegrody do przechowywania | Metal |
| Pozycja przegrody | Dolne |
| Typ produktu | Kuchenka wolnostojąca |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A |
| Zużycie energii (standard) | 0,99 kWh |
| Przyłącza (prąd) | 5900 W |
| Zużycie energii (konwekcja wymuszona) | 0,86 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Ergonomia | |
| Sygnał zakończenia gotowania | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Podczas użytkowania urządzenia, część jego powierzchni może stać się gorąca. Należy pamiętać o odłączeniu urządzenia od zasilania przed czyszczeniem lub przeprowadzaniem jakichkolwiek napraw. Nie przechowuj materiałów łatwopalnych w pobliżu urządzenia. |
| Piekarnik | |
| Okienko | Tak |
| Źródło zasilania piekarnika | Prąd elektryczny |
| Chłodne drzwi | Tak |
| Nagrzewanie przednie | Tak |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Grill | Tak |
| Otwieranie drzwi piekarnika | Opadające |
| Łatwy do czyszczenia (piekarnik) | Tak |
| Liczba funkcji | 8 |
| Liczba piekarników | 1 |
| Grzanie górne i dolne | Tak |
| Pojemność netto piekarnika | 62 l |
| Moc grilla | 2000 W |
| Nagrzewanie dolne | Tak |
| Rozmiar piekarnika | Średni |
| Termoobieg | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Standardowe gotowanie | Tak |
| Pozycja piekarnika | Dolne |
| Góra, dół i wentylator | Tak |
| Płyta kuchenna | |
| Zapłon elektroniczny | Tak |
| Elektroniczny rodzaj zapłonu | Jednorazowy zapłon |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Prawy tył |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Średni |
| Typ górnej powierzchni | Stal emaliowana |
| Liczba płytek elektrycznych | 2 stref(y) |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Prawy przód |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Mały |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 40 mm |
| Rodzaj płyty grzejnej | Kombi |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Lewy tylny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 90 mm |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 180 mm |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Lewy przód |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Prąd elektryczny |
| Osłona na płytę kuchenną | Tak |
| Liczba palników | 2 stref(y) |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 145 mm |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Duży |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące