Producenci
Kuchnia GORENJE GEIT6C60XPG
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ produktu | Kuchenka wolnostojąca |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Kolor uchwytu | Stal nierdzewna |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
| Typ kontroli | Dotyk Obrotowy |
| Rodzaj zegara | Elektroniczny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do C |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 95,3 |
| Zużycie energii (konwekcja wymuszona) | 0,81 kWh |
| Przyłącza (prąd) | 10500 W |
| Zużycie energii (standard) | 0,94 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Waga produktu | 47,3 kg |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 676 mm |
| Wysokość opakowania | 952 mm |
| Głębokość opakowania | 718 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 50,7 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Szyna teleskopowa w zestawie | Tak |
| Ergonomia | |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Podczas użytkowania urządzenia, część jego powierzchni może stać się gorąca. Należy pamiętać o odłączeniu urządzenia od zasilania przed czyszczeniem lub przeprowadzaniem jakichkolwiek napraw. Nie przechowuj materiałów łatwopalnych w pobliżu urządzenia. |
| Piekarnik | |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Grzanie górne i dolne | Tak |
| Technologia czyszczenia | AquaClean |
| Funkcja robienia pizzy | Tak |
| Liczba piekarników | 1 |
| Standardowe gotowanie | Tak |
| Wewnętrzna powłoka pieca | Emalia |
| Chłodne drzwi | Tak |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Góra, dół i wentylator | Tak |
| Okienko | Tak |
| Termoobieg | Tak |
| Liczba paneli drzwi szklanych | 2 |
| Materiał drzwi piekarnika | Szkło |
| Pojemność netto piekarnika | 71 l |
| Źródło zasilania piekarnika | Prąd elektryczny |
| Rozmiar piekarnika | Średni |
| Nagrzewanie dolne | Tak |
| Pozycja piekarnika | Dolne |
| Płyta kuchenna | |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Lewy tylny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 4 | 210 mm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Prąd elektryczny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy tył |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Prąd elektryczny |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Prawy przód |
| Rodzaj płyty grzejnej | Płyta indukcyjna strefowa |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Duży |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Prąd elektryczny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Mały |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1 | Lewy przód |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 2000 W |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Prąd elektryczny |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 2 | 145 mm |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Średni |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1600 W |
| Wskaźnik ciepła | Tak |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 2000 W |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1 | 180 mm |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Średni |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 3 | 180 mm |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 2000 W |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące