Producenci
Kuchnia GORENJE GG5A13WJ
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał panelu sterowania | Szkło, Metal |
| Typ produktu | Kuchenka wolnostojąca |
| Kolor uchwytu | Biały |
| Typ kontroli | Pokrętło |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 1000 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1900 W |
| Zużycie energii (standard) | 1,62 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1900 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 3000 W |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Waga produktu | 36,3 kg |
| Głębokość produktu | 594 mm |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Szyna teleskopowa w zestawie | Tak |
| Dołączony ruszt | Tak |
| Ergonomia | |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Należy pamiętać o odłączeniu urządzenia od zasilania przed czyszczeniem lub przeprowadzaniem jakichkolwiek napraw. Nie przechowuj materiałów łatwopalnych w pobliżu urządzenia. Podczas użytkowania urządzenia, część jego powierzchni może stać się gorąca. |
| Piekarnik | |
| Góra, dół i wentylator | Tak |
| Rozmiar piekarnika | Średni |
| Półki teleskopowe | Tak |
| Pojemność netto piekarnika | 70 l |
| Chłodne drzwi | Nie |
| Grill z wentylatorem | Tak |
| Grill na całej powierzchni | Tak |
| Źródło zasilania piekarnika | Gaz |
| Grzanie górne i dolne | Tak |
| Otwieranie drzwi piekarnika | Opadające |
| Pozycja piekarnika | Dolne |
| Materiał drzwi piekarnika | Szkło/metal |
| Okienko | Tak |
| Grill | Tak |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Liczba piekarników | 1 |
| Płyta kuchenna | |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1 | Gaz |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 4 | Prawy tył |
| Typ palnika/strefy grzewczej 4 | Średni |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 4 | Gaz |
| Funkcja zwiększenia | Tak |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 2 | Gaz |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 3 | Gaz |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 2 | Prawy przód |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Średni |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 3 | Lewy tylny |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Duży |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Średni |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Liczba płytek elektrycznych | 4 stref(y) |
| Rodzaj płyty grzejnej | Ceramiczna |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące