Producenci
Kuchnia gazowo-elektryczna MPM-53-KGE-33
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wewnętrzna powłoka | Emalia |
| Zintegrowany zegar | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ kontroli | Pokrętło |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Komora do przechowywania | Tak |
| Typ przegrody do przechowywania | Drzwi komory opuszczane |
| Pozycja przegrody | Dolne |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 37,6 kg |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Należy pamiętać o odłączeniu urządzenia od zasilania przed czyszczeniem lub przeprowadzaniem jakichkolwiek napraw. Podczas użytkowania urządzenia, część jego powierzchni może stać się gorąca. Nie przechowuj materiałów łatwopalnych w pobliżu urządzenia. |
| Piekarnik | |
| Grzanie górne i dolne | Tak |
| Źródło zasilania piekarnika | Prąd elektryczny |
| Okienko | Tak |
| Pojemność netto piekarnika | 52 l |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Liczba piekarników | 1 |
| Łatwy do czyszczenia (piekarnik) | Tak |
| Materiał drzwi piekarnika | Szkło |
| Pozycja piekarnika | Dolne |
| Płyta kuchenna | |
| Liczba palników/stref gotowania | 4 strefy |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1700 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1700 W |
| Osłona | Tak |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 2900 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 950 W |
| Rodzaj gazu | Gaz ziemny |
| Zapalarka palników | W pokrętle |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące