Producenci
Kuchnia gazowo-elektryczna MPM-56-KGE-03 Biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Pojemność | 53 l |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Regularny |
| Kształt strefy gotowania 1 | Okrągły |
| Typ piekarnika | Elektryczny |
| Wbudowany piekarnik | Tak |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Zużycie energii na cykl | 0,73 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Waga produktu | 29,5 kg |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Ergonomia | |
| Typ kontroli | Pokrętło |
| Pozycja panelu sterowania | Górna przednia strona |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie przechowuj materiałów łatwopalnych w pobliżu urządzenia. Należy pamiętać o odłączeniu urządzenia od zasilania przed czyszczeniem lub przeprowadzaniem jakichkolwiek napraw. Podczas użytkowania urządzenia, część jego powierzchni może stać się gorąca. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące