Producenci
Kuchnia gazowo-elektryczna MPM-93-KGM-32 90cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Komora do przechowywania | Tak |
| Pozycja przegrody | Dolne |
| Timer | Tak |
| Typ przegrody do przechowywania | Drzwi komory opuszczane |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Sygnał dźwiękowy gotowości | Tak |
| Wewnętrzna powłoka | Emalia |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Typ kontroli | Pokrętło |
| Moc | |
| Moc | 3600 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Zużycie energii z termoobiegiem | 0,91 kW |
| Zużycie energii na cykl | 1 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 900 mm |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Waga brutto | 62,5 kg |
| Waga netto | 59,5 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba blach do pieczenia | 2 |
| Rożen | Tak |
| Dysze do gazu płynnego | Tak |
| Piekarnik | |
| Pojemność netto piekarnika | 95 l |
| Pozycja piekarnika | Dolne |
| Źródło zasilania piekarnika | Prąd elektryczny |
| Grzanie górne i dolne | Tak |
| Łatwy do czyszczenia (piekarnik) | Tak |
| Typ prowadnic | Drabinki |
| Grill | Tak |
| Termoobieg | Tak |
| Materiał drzwi piekarnika | Szkło |
| Liczba piekarników | 1 |
| Liczba funkcji | 9 |
| Okienko | Tak |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Prowadnice teleskopowe | Tak |
| Płyta kuchenna | |
| Moc palnika/strefy grzewczej 4 | 2900 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 950 W |
| Pokrywa | Szkło |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 1700 W |
| Rodzaj gazu | Gaz ziemny |
| Palnik woka | Tak |
| Moc palnika/strefy grzewczej 5 | 3500 W |
| Zapalarka palników | W pokrętle |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1700 W |
| Osłona | Tak |
| Liczba palników/stref gotowania | 5 stref |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu | Tak |
| Rodzaj rusztu | Żeliwny |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące