Producenci
Kuchnia gazowo-elektryczna Ravanson KWGE-K90 CHEF MODERN BLACK (Płyta gazowa; Piekarnik elektryczny; 900mm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Materiał drzwi piekarnika | Szkło |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor gałek | Czarny |
| Rodzaj rusztu | Żeliwny |
| Żaroodporne pokrętła | Tak |
| Typ produktu | Kuchenka wolnostojąca |
| Rodzaj wykończenia | Matowy |
| Zegar cyfrowy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zapalarka palników | W pokrętle |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | B |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 890 mm |
| Waga produktu | 62,5 kg |
| Głębokość produktu | 647 mm |
| Szerokość produktu | 900 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 985 mm |
| Waga opakowania | 67,7 kg |
| Wysokość opakowania | 890 mm |
| Głębokość opakowania | 680 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Prowadnica | Tak |
| Liczba blach do pieczenia | 1 |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Wymienne dysze | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie przechowuj materiałów łatwopalnych w pobliżu urządzenia. Należy pamiętać o odłączeniu urządzenia od zasilania przed czyszczeniem lub przeprowadzaniem jakichkolwiek napraw. Podczas użytkowania urządzenia, część jego powierzchni może stać się gorąca. |
| Piekarnik | |
| Termostat | Tak |
| Liczba paneli drzwi szklanych | 2 |
| Termoobieg | Tak |
| Oświetlenie | Tak |
| Prowadnica | Tak |
| Źródło zasilania piekarnika | Prąd elektryczny |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Liczba piekarników | 1 |
| Grzanie górne i dolne | Tak |
| Pojemność | 107 l |
| Timer | Tak |
| Płyta kuchenna | |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Mały |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 900 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 2600 W |
| Moc palnika wok | 4200 W |
| Liczba palników | 5 stref(y) |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Średni |
| Palnik woka | Tak |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1550 W |
| Liczba palników/stref gotowania | 5 stref |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Duży |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące