Producenci
Kuchnia gazowo elektryczna Ravanson KWGE-K90A Cheff Modern Black (czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Zegar | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Timer | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ produktu | Kuchenka wolnostojąca |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Materiał drzwi piekarnika | Szkło |
| Zapalarka palników | W pokrętle |
| Żaroodporne pokrętła | Tak |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu | Tak |
| Rodzaj wykończenia | Matowy |
| Rodzaj rusztu | Żeliwny |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 630 mm |
| Wysokość produktu | 885 mm |
| Waga produktu | 65 kg |
| Szerokość produktu | 900 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 955 mm |
| Ilość | 1 szt. |
| Wysokość opakowania | 875 mm |
| Waga opakowania | 67,5 kg |
| Głębokość opakowania | 660 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba tac | 2 |
| Rożen | Tak |
| Prowadnica | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Należy pamiętać o odłączeniu urządzenia od zasilania przed czyszczeniem lub przeprowadzaniem jakichkolwiek napraw. Podczas użytkowania urządzenia, część jego powierzchni może stać się gorąca. Nie przechowuj materiałów łatwopalnych w pobliżu urządzenia. |
| Piekarnik | |
| Rożen | Tak |
| Liczba piekarników | 1 |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Termoobieg | Tak |
| Grill | Tak |
| Liczba paneli drzwi szklanych | 2 |
| Grzanie górne i dolne | Tak |
| Oświetlenie | Tak |
| Prowadnica | Tak |
| Pojemność | 110 l |
| Termostat | Tak |
| Źródło zasilania piekarnika | Prąd elektryczny |
| Typ prowadnic | Metalowe |
| Płyta kuchenna | |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1 | Mały |
| Typ palnika/strefy grzewczej 2 | Średni |
| Palnik woka | Tak |
| Liczba palników/stref gotowania | 5 stref |
| Rodzaj płyty grzejnej | Gazowa |
| Moc palnika wok | 3000 W |
| Typ palnika/strefy grzewczej 3 | Duży |
| Liczba palników | 5 stref(y) |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1 | 1000 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 3 | 2850 W |
| Moc palnika/strefy grzewczej 2 | 1750 W |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 2442132 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące