Producenci
Kurtyna powietrzna NOVEEN HC1500 LED + Pilot
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Licznik timera (maksymalny) | 7,5 h |
| Model | Wentylator elektryczny ogrzewacza pomieszczeń |
| Letnia wentylacja | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Timer | Tak |
| Minimalna wysokość instalacji | 1,8 m |
| Typ elementu grzejącego | Ceramika |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 2 |
| Konstrukcja | |
| Opcje rozmieszczania | Ściana |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 185 mm |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Wydajność | |
| Moc grzewcza (min) | 1000 W |
| Moc grzewcza | 2000 W |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie przykrywaj urządzenia podczas użytkowania, aby zapobiec przegrzaniu. Trzymaj urządzenie z dala od łatwopalnych materiałów. Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone i odłączone od źródła prądu przed czyszczeniem lub przenoszeniem. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
Gwarancja 24 miesiące