Producenci
Kurzweil M70 Rosewood - pianino cyfrowe
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Efekty dźwiękowe | Pogłos Chorus |
| Typ produktu | Pianino cyfrowe |
| Kolor produktu | Drewniany Palisandrowy |
| Liczba ustawień (preset) | 16 |
| Maksymalna polifonia (nuty) | 64 |
| Ilość klawiszy | 88 |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 1620 mm |
| Waga produktu | 44 kg |
| Głębokość produktu | 440 mm |
| Wysokość produktu | 535 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Zasilacz x 1 Przełącznik nożny x 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjścia słuchawkowe 1/4” (6,35 mm) | 1 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Podłączaj tylko do gniazdka z prawidłowym uziemieniem. Nie otwieraj obudowy urządzenia - grozi porażeniem prądem. Unikaj używania w miejscach o dużej wilgotności lub skrajnych temperaturach. |
Gwarancja 24 miesiące