Producenci
Kurzweil SP7 - pianino sceniczne
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Efekty dźwiękowe | Bramka szumów Rotary speaker Distortion Flanger EQ Auto wah Compressor Pogłos Chorus Tremolo Opóźnienie Vibrato |
| Liczba ustawień (preset) | 301 |
| Typ ekranu | LCD |
| Maksymalna polifonia (nuty) | 256 |
| Głębia bitowa | 48 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Arpeggiator | Tak |
| Ilość klawiszy | 88 |
| Typ produktu | Pianino sceniczne |
| Joystick Pitch/Mod | 1 |
| Kolor produktu | Szary |
| Przekątna ekranu | 4,3" |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe DC | 15 V |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 12,5 kg |
| Głębokość produktu | 384 mm |
| Szerokość produktu | 1350 mm |
| Wysokość produktu | 148 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Kabel zasilający x 1 Przełącznik nożny x 1 Kabel TRS do TRS x 1 Kabel USB x 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Wejścia combo XLR | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe 1/4” (6,35 mm) | 1 |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wejście pedału Sustain | Tak |
| Wyjście MIDI | Tak |
| Czytnik kart pamięci SD | Tak |
| 6,35 mm (1/4 cala) wyjście | 4 |
| Wejście MIDI | Tak |
| Wejście pedału | CC(VOLUME)/SW2 |
| Materiał | |
| Materiał obudowy | Plastik |
Gwarancja 24 miesiące