Producenci
ŁADOWARKA PANASONIC COMPACT + 2x AA ENELOOP 2000 mAh
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zgodne rodzaje baterii | AA, AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Przeznaczenie | Akumulator do domowego użytku |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Konstrukcja | |
| Diody LED | Ładowanie |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Prąd wejściowy | 0.2 A |
| Napięcie operacyjne | 3 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50-60 Hz |
| Prąd ładowania | 0.25 (AA), 0.12 (AAA) |
| Napięcie | 100-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 86 g |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Wysokość produktu | 121 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Wiszący window box |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Bateria | |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Rozmiar baterii | AA |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
Gwarancja 24 miesiące