Producenci
ŁADOWARKA PANASONIC SMARTPLUS + 4x AA ENELOOP PRO 2500 mAh (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Zgodne rodzaje baterii | AA, AAA |
| Kompatybilność z marką | Panasonic |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Przeznaczenie | Akumulator do domowego użytku |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie | 100/240 V |
| Napięcie operacyjne | 1.5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 124 g |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Wysokość produktu | 68 mm |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Wiszący window box |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Bateria | |
| Pojemność baterii | 2500 mAh |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Baterie w zestawie | Tak |
Gwarancja 24 miesiące