Producenci
ŁADOWARKA PXC 18V 3A EINHELL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Pojemność baterii | 3 Ah |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Napięcie | 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 68 mm |
| Głębokość produktu | 174 mm |
| Szerokość produktu | 190 mm |