Producenci
LAFE WAGA ŁAZIENKOWA Z ANALIZĄ WLS003.1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Biały |
| Analiza masy kostnej | Tak |
| Procent wody w organizmie | Tak |
| Wytrzymały projekt | Tak |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Gotowy do użycia | Tak |
| Analiza masy mięśniowej | Tak |
| Liczba zapisów pamięci | 10 |
| Minimalna waga | 5 kg |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Typ górnej powierzchni | Szklana |
| Kształt | Kwadratowy |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Zawartość procentowa tkanki tłuszczowej | Tak |
| Jednostka miary | kg |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Maksymalny udźwig | 150 kg |
| Wyświetlacz | |
| Typ ekranu | LCD |