Producenci
LAMPKA ICONS MINECRAFT - ALEX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Przeznaczenie | Pokój dziecięcy Sypialnia Biuro Domowe biuro |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Typ produktu | Oświetlenie ambiance |
| Czujnik światła | Nie |
| Czujnik ruchu | Nie |
| Prosty montaż | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 83 g |
| Głębokość opakowania | 105 mm |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Głębokość produktu | 77 mm |
| Wysokość opakowania | 135 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 111 g |
| Szerokość opakowania | 90 mm |
| Wysokość produktu | 117 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 9405299090 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 155 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 120 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 290 mm |
| Produktów na palecie | 648 szt. |
Brak gwarancji